Teklif Hizmet Başlığı

Lütfen Teklif Almak İstediğiniz Hizmet Başlığını Seçiniz.

teklis iste ok
ÖZEL WEB YAZILIMLARIÖZEL WEB YAZILIMLARI İhtiyaçlarınıza yönelik özel yazılımlar üretiyoruz
WEB TASARIMWEB TASARIM İnternet standartlarına uyumlu, kullanıcı dostu tasarımlar
SOSYAL MEDYA UYGULAMALARISOSYAL MEDYA UYGULAMALARI Hayalinizi Facebook ve Twitter uygulamasına dönüştürün.
MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRMEMOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME Size özel Android ve IOS uygulamaları geliştiriyoruz.
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONUARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU Siteniz Google, Yandex, Bing arama motorlarında üst sıralarda yer alsın.
İNTERNET REKLAMCILIĞIİNTERNET REKLAMCILIĞI Google Adwords, Facebook Ads, Yandex Direct reklam ağlarında yerinizi alın
KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARIKURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI Bizimle markanızı ön planda tutun.
HİZMETLERİMİZ
Bulut

Hizmet Aşamalarımız

Sizin fikirlerinizi ya da ihtiyaçlarınızı ortaya koymanızı müteakip yazılım konusunda tecrübeli personelimiz detaylı fizibilite çalışmasını yapmakta ve proje için ihtiyaçları tespit ederek temel proje planını oluşturmaktadır. Daha sonra, tespit edilen ihtiyaçlar ve proje planı en ince ayrıntılarına kadar detaylandırılarak analiz edilmekte ve karşılaşılabilecek temel sorunlar ortaya konulmaktadır. Bundan sonraki aşamada ihityaçları en makul seviyede karşılayacak tasarım ve yazılım sistemlerinin temel yapıları bellirlenerek, kodlama, detaylı test ve hataların ayıklanması işlemleri ile süreç tamamlanmakta, kullanıcısıyla dost, verilmek istenen mesajı en kısa yoldan karşı tarafa ileten, akılda kalıcı, amaca mutlak hizmet eden VAIROSOFT ürünleri ortaya çıkmaktadır.

DİJİTAL DÜNYAYA HAYAT VEREN HİZMETLERİMİZ

Özel Web Yazılımları

Fikir ve Projelerinizi; ihtiyaçların tespiti ve detaylı analiz, yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarım, çağdaş teknolojileri kullanarak kodlama, hassas test ve detaylı dokümantasyon safhalarını takip ederek dijital dünyaya aktarıyoruz.

Özel Yazılım Çözüm alanlarımızdan bazıları:

  • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM),
  • Maliyetlendirme, Planlama, Satış ve Stok Yönetimi (ERP),
  • E-Ticaret,
  • Muhasebe, Finansal Kontrol, Cari Takip,
  • Üretim, Pazarlama, Lojistik Yönetimi,
  • İş Zekası (BI)

Web Tasarım

Vairosoft, kurumsal kimliğiniz ile çağın gücünü birleştirerek sizi internet üzerinde en iyi şekilde tanıtır. Ürettiğimiz responsive (her türlü dijital platforma uyabilen) tasarımlar sayesinde, tablet, akıllı telefon, bilgisayar – işletim sistemi, tarayıcı farkı olmadan ulaşılabilecek bir arayüze sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde iletişimin temel araçlarını mobil cihazlar oluşturmaktadır. Bunun bilincinde olarak, hedef kitleniz ile sürekli irtibatta kalabilmeniz için her türlü mobil platformda çalışacak uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil uygulamalarımız sayesinde; hedefinizdeki kişi ve kurumlar ile kesintisiz, sürekli iletişimde kalabilecek, işlerinizi bulunduğunuz mekana ve zamana bağlı kalmaksızın yönetebileceksiniz.

Alanındaki güncel tüm gelişmeleri takip eden yazılım ekibimiz; Cordova, React Native teknolojilerine ek olarak native platformlar üzerinde de uygulama geliştirme yeteneklerine sahiptir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu konusunda tecrübeli personelimiz ile sizi internette kolay görünür, kolay bulunur, kolay ulaşılır yapıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu konusunda tecrübeli personelimiz ile sizi internette kolay görünür, kolay bulunur, kolay ulaşılır yapıyoruz.

İnternet Reklamcılığı

Arama motorlarının ve sosyal medyanın gücünü VairoSoft ile keşfedin. Direkt olarak sitenize giriş yapan, sizi zaten tanıyan müşterileriniz ve kullanıcılarınızla yetinmek yerine internetin trafiğini kendinize çekin. Google Adwors, Facebook Ads, Yandex Direct gibi ağlar sayesinde hedeflediğiniz müşteri potansiyelini sitenize getirelim.

Sosyal Medya Uygulamaları

Çağın fenomeni sosyal medyada hayata geçirmeyi hayal ettiğiniz yaratıcı fikirlerinizi facebook ve twitter uygulamaları ile gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Sizi, ürününüzü veya markanızı en iyi şekilde ifade eden estetik logo tasarımıyla başalayan süreçte; kartvizit, zarf, antetli kağıt, katalog, broşür ve araç giydirme gibi yaratıcı tasarım çalışmalarıyla sizi diğerlerinden farklı kılıyor ve farkedilmenizi sağlıyoruz.